Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину «b-z.com.ua" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

   Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "« b-z.com.ua "гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін.

  Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальних програмах і розпродажах.


   Представники інтернет-магазину «b-z.com.ua" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

  Особисті відомості та безпека:

    1. Інтернет-магазин «b-z.com.ua" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

    2. У певних обставинах інтернет-магазин «b-z.com.ua" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

    3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

    4. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин «bz.com.ua" з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації або підписки адресу електронної пошти, телефон інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від даного роду інформування .

    5. Інтернет-магазин «b-z.com.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він взаємодіє особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

    6. Відомості в "політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.